Boris Becker “para kazanmalı”: Bir reklam figürü ve girişimci olarak geri dönün

semaver

New member
Parayı camdan dışarı fırlatıyor

Boris Becker bir reklam figürü ve girişimci olarak geri dönüyor: “Para kazanmalı”

Boris Becker fensterversand.com basın toplantısında gülüyor.

© Kaynak: Monika Skolimowska/dpa

Boris Becker, Windows’un çevrimiçi satışının reklamını yapıyor. İş ortağı ona “gerçekten harika bir Alman” diyor – Franz Beckenbauer ve Karl Lagerfeld gibi. Tenis ikonunun paraya ihtiyacı var ve İngiltere’de başarılı bir müzakere için umut ediyor.

Berlin. Boris Becker acil çıkıştan geldi. Almanya’nın tenis ikonu, Berlin’deki lüks bir otelin Emporio I odasına girerken, üzerinde kaçış sembolü bulunan yeşil tabelayı görmezden gelmeyi başardı. Ancak PR randevusunun organizatörü halının rengini aldattı. Yıldız konuğun birçok kameraya rutin bir şekilde gülümsediği fotoğraf oturumunun zemini, ilan edildiği gibi “kırmızı halı” yerine siyah ızgara desenli çamur grisiydi.

Becker bu senaryo hakkında da şaka yapabilirdi. Artık hayatında ızgara modellerine ihtiyacı yok. Kısa süre sonra ironi, Becker’in Noel’den kısa bir süre önce İngiltere’den dönüşünden sonra çevrimiçi pencere postası için yaptığı ilk reklam anlaşmasının sunumunda zaten gündem olmuştu. Aralık ortasında, Becker parmaklıklar ardında 231 gün geçirdikten sonra serbest bırakıldı.

Moderatör Gerhard Delling (soldan sağa), eski tenis yıldızı Boris Becker ve fensterversand.com Genel Müdürü Philipp Neuffer basın toplantısında.  Şirketin yeni reklam yüzü Boris Becker oldu.

Moderatör Gerhard Delling (soldan sağa), eski tenis yıldızı Boris Becker ve fensterversand.com Genel Müdürü Philipp Neuffer basın toplantısında.  Şirketin yeni reklam yüzü Boris Becker oldu.

Moderatör Gerhard Delling (soldan sağa), eski tenis yıldızı Boris Becker ve fensterversand.com Genel Müdürü Philipp Neuffer basın toplantısında. Şirketin yeni reklam yüzü Boris Becker oldu.

© Kaynak: Monika Skolimowska/dpa

Becker: “Yeni bir başlangıç”

Becker, iflas yöneticilerinden milyonlar değerindeki varlıkları gizlediği için Nisan 2022’nin sonunda Londra’da iki buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı. Erken tahliyenin gerekçesi ise yabancı mahpuslara yönelik özel bir düzenlemeydi. Ancak Becker, gelirinin bir kısmını iflas yöneticisine devretmeye devam etmelidir. Üç kez Wimbledon kazananı, bunun yakında değişeceğini umuyor.

Başrol oyuncusu olduğu reklam filminin sunumunda Becker, “Yeni bir başlangıç. İflas yöneticimle iyi müzakereler içindeyim. Umarım hızlı bir şekilde iyi ve adil bir çözüm bulunur” dedi. aksi takdirde bu konuda daha fazla bir şey söylemek istemiyorum” dedi Becker durumu hakkında. “Bu parayla ilgili,” dedi moderatör Gerhard Delling sunumun hemen başında. Ama Becker için bu aynı zamanda sorumlulukla da ilgili. “Gelecek nesil” için bir uyarı örneği olmak istediğini temin etti ve “elini sıcak sobaya koyan” “yaşlı adam” hakkında konuştu.

Becker: “En iyi haber, çalışmaya devam edebileceğim”

İstihdam eksikliği yok. Becker, “Yapacak çok işim var. Diğer tüm ortaklarım beni görmek istiyor. Meşgulüm ve çalışmaya devam etmeme izin verilmesi en iyi haber,” dedi Becker. Tenis işine dönüş de mümkündür. Becker, “Hala kendimi biraz toparlamam gerekiyor. Aslında benim de tekliflerim var. Sorumluluk alıp çalışmadan önce yolumu bulmam gerekiyor,” dedi Becker.

Elbette hapisle birlikte yaşadığı yaşam krizi onu değiştirdi. “Ben de yaşlanıyorum ve ağır bedeller ödedim” diyor. “Bilge, daha zeki” dedi. “Kendime yeni bir ortam yarattım. Hatalarımdan ders çıkardığıma inanıyorum.”

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Youtube, makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Becker: “Kendinizle dalga geçmeniz önemlidir”

Resimlerle ve mizahla konuşmak, Becker’in Suabiyalı bir arkadaşının şirketinin reklamında yaptığı şey bu. Elleri dolu banknotları camdan dışarı atıyor. “Kendinle dalga geçmen önemli. Evet, pencereden para attım” diye itiraf ediyor. O noktada kırmızı çizgili eski beyaz tenis ayakkabılarını giyiyor. Basamaklar biraz yıpranmış.

Paranın olduğu sahne elbette hayatına bir gönderme. Becker, “Yeni hayatımda, yeni özgürlükte büyük bir sorumluluk,” dedi. “Umarım şakayı ve kendini küçümsemeyi anlarsın,” diye ekledi. Becker ve reklamcılık, World Wide Web’in ilk yıllarında arabalar, çikolatalı krema veya bir İnternet sağlayıcısı için her zaman biraz komik olmuştur.

Evde tekrar eleştiri ve kötülük almak zorunda kalacağına dair biraz endişe yankılandı. Elbette, zamanların birçok insan için zor olduğunu biliyor. Almanya’da Becker için her şeyi açıklamak her zaman biraz daha zordur. İlişkisi kararsız kalır. Burada kendisine bazen adil, bazen haksız davranıldı. Almanya’nın “yeni hayatının” merkezi olup olmayacağını henüz bilmiyor. Öncelikle uzun bir tatilin ardından yeniden özgürce yaşayabildiğim için mutluyum” dedi.

Haberler