Bastian Schweinsteiger ve Ana Ivanović üçüncü çocuklarını bekliyor

semaver

New member
zaten iki oğlun var

“Yakında resmen sayıca geride kaldı”: Bastian Schweinsteiger ve Ana Ivanović üçüncü çocuklarını bekliyorlar

Bastian Schweinsteiger ve eşi Ana İvanoviç.

© Kaynak: resim ittifakı/dpa/dpa-Zentralbild

Bastian Schweinsteiger ve Ana Ivanović, aileye yeni bir üyeyi dört gözle bekliyor: Eski spor yıldızlarının şimdi Instagram’da açıkladığı gibi, çift üçüncü çocuklarını bekliyor. 35 yaşındaki bebeğin yumruğu artık göz ardı edilemez.

Eski futbol yıldızı Bastian Schweinsteiger (38) ve eşi, eski tenisçi Ana Ivanović (35) yeniden ebeveyn oldular: Ivanović Cuma günü çiftin birlikte olduğu bir fotoğraf için “Artık Bastian Schweinsteiger ve ben resmen sayıca azız.” Bebek yumru zaten açıkça görülebilir.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Schweinsteiger’in Instagram hesabından da paylaştığı paylaşımın altında şimdiden çok sayıda tebrik mesajı yer alıyor.

Schweinsteiger ve Ivanović’in zaten iki oğlu var

Schweinsteiger ve Ivanović’in zaten iki oğlu var ve hayatlarını tamamen halkın gözünden uzak tutuyorlar – adlarının Luka ve Leon olduğu söyleniyor, ancak çift bunu da asla resmi olarak doğrulamadı. Sırp geçen yıl Alman ile yaptığı bir röportajda, “Dürüst olmak gerekirse, profesyonel olarak içinde hareket ettiğimiz dünyanın her zaman tamamen gerçek ve dürüst olmadığını söylemelisiniz ve onların gerçekten her şeyden uzakta, ayakları yere basmasını istiyoruz.” Basın Ajansı.

Schweinsteiger ve Ivanovic 2014’ten beri bir çift ve 2016 yazında Venedik’te evlendiler.

Haberler/seb