Barbie hakkında Margot Robbie: “Cinselleştiriliyor”

semaver

New member
Los Angeles. Margot Robbie ve Ryan Gosling’in Barbie ve Ken rollerini paylaştığı “Barbie” yılın en çok beklenen filmlerinden biri. Planlanan sinema gösteriminden yaklaşık iki ay önce (20 Temmuz), Warner Bros. şimdi neredeyse üç dakikalık bir fragmanı internete koydu. İçinde uzun bacaklı bebekler pembe Barbie diyarından “gerçek dünyaya” taşınıyor. Başrol oyuncusu Robbie, Vogue’a rolü için nasıl çocukça bir bakış açısı benimsemeye çalıştığını anlatıyor. Robbie, Barbie için “Cinselleştiriliyor” dedi. “Ama asla seksi olmamalı.”

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Youtube, makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Uzun süredir komedi hakkında çok az şey biliniyordu. Gösterişli set görüntüleri ve ilk şakacı 2001: A Space Odyssey tarzı fragman aylar önce yayınlandı. Filmin yönetmeni Greta Gerwig’in (“Uğur Böceği”) sorumlu olması, uzun süredir milyonlarca sinemasevere zekice bir çalışma için umut veriyor.

“Erkekler neden bana öyle bakıyor?”

Yeni fragmanda Robbie (32) ve Gosling (42) parlak renkli kıyafetler içinde uzun metrajlı filmin hikayesiyle ilgili detayları ortaya koyuyor. Genellikle yüksek topuklu ayakkabılarla yürüyen Barbie, gerçek dünyaya geldiğinde dehşet içinde, “Topuklarım yerde,” diyor.

“Erkekler neden bana öyle bakıyor?” platin sarısı saçları ve parlak renkli kıyafetleriyle, California, Venice Beach’te Ken ile paten kayarken merak ediyor. Gerçek dünyaya çalkantılı yolculuk, tutuklamalar ve kovalamacalarla sona erer. Bir oyuncak şirketinin patronu (Will Ferrell), bebeğin kutuya geri dönmesi gerektiğine öfkelenir. Plastik dünyasındaki diğer roller arasında Michael Cera, America Ferrera, Kate McKinnon ve Dua Lipa yer alıyor.

Akış Ekibi

Netflix & Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yeni.

Warner Bros. projeyi Avustralyalı Robbie 2019 ile duyurdu. Barbie bebek sadece animasyon filmlerinde yer aldı, gerçek oyuncuların yer aldığı uzun metrajlı bir filmde asla yer almadı. Yönetmen Gerwig ayrıca senaryoyu kocası Noah Baumbach (“Marriage Story”) ile birlikte yazdı.

Robbie: “Kısa etek giyebilir ama eğlenceli ve pembe olduğu için”

“Vogue” da Robbie, Barbie bebeğinin erotizmi hakkında felsefe yapıyor. “Cinselleştiriliyor. Ama asla seksi olmamalı” diye açıkladı. “Evet, kısa etek giyebilir ama eğlenceli ve pembe olduğu için. Poposunun görünmesini istediği için değil.”

Robbie kendi sözleriyle çekim hakkında şöyle düşündü: “Tamam, o bir oyuncak bebek. O plastik bir oyuncak bebek. Organları yok. Organı yoksa üreme organı da yoktur. Üreme organları yoksa cinsel istek duyar mı hiç?” O öyle düşünmüyor, diye bitirdi Avustralyalı.

Fragmandaki bir sahne de Barbie ve Ken’i uygun bir şekilde bir çiftin birlikte bir gecede neler yapabileceğini şaşırmış halde gösteriyor.

Haberler