Ayda 7 Kilo Verdiren Doğal Karışım

Bakec

New member
Günümüzde artık yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz ve kullandığımız hemen hemen her şeyin içerisinde kimyasallar bulunuyor.
Bu kimyasallar sürekli kullanım sonucu, vücutta birikiyor ve vücudun toksin dolmasına neden oluyor. Bu toksinler de vücudun normal şekilde çalışmasını önleyerek, başta obezite olmak üzere pek çok sağlık sorununa yol açıyor. Toksinlerden dolayı metabolizma hızı yavaşlıyor ve yağ yakma işlemi gerçekleşemiyor. üstelik yakılamayan yağlar vücudumuzda depolanıyor. Bu gün sizlere hazırlaması son derece kolay ve yağları yakmaya oldukça fayda sağlayan doğal bir tarif önereceğim. Üstelik tarifimiz toksinleri atmak için de oldukça faydalı.

Öğle Yemeği Öncesi İçmeniz Geren Yağ Yakıcı Karışım İçin Gerekli Malzemeler
200 ml su (1 su bardağı)
2 limon suyu
2 çay kaşığı elma sirkesi
2 çay kaşığı bal
1/2 çay kaşığı toz zencefil
İlginizi Çekebilir Ananasın Faydaları Nelerdir?
Yağ Yakıcı Karışımın Hazırlanışı ve Kullanım Şekli
Bu formülü uygulamadan önce, sabahları kalkar kalkmaz ilk yapmanız gereken şeyi hatırlatmak isterim. Sabahları kalkıp dişlerinizi fırçaladıktan sonra, 2 bardak ılık su içip, 30 dakika bekleyin. Ardından da küçük porsiyonlar olmak üzere, dilediğiniz gibi kahvaltı yapın.

Ardından da size önereceğim karışımı öğle yemeğinden 30 dakika önce için. Yukarıda verilmiş olan malzemelerin hepsini karıştırıp için. Bu doğal karışım, sindirim sistemini uyararak, yağ yakmanıza ve dolayısıyla zayıflamanıza yardımcı olacak. Ayrıca, kan şekeri seviyesini düzenleyecek ve karaciğeri uyararak, toksinlerden arınmanızı sağlayacak.

En fazla 7 gün içinde çok olumlu sonuçlar almaya başlayacaksınız. 7 Günde 2 kilo, 1 ayda 7-8 kilo verebilirsiniz. Burada önemli olan öğünlerin küçük porsiyonlardan oluşmasıdır. Akşam 18:00 den sonra yemek yememeye özen gösterin. Bu düzeni yıl içerisinde en fazla 4 ay uygulayabilirsiniz. Örneğin bu ay başlarsanız ay sonunda 2 aylığına ara verip sonra tekrar 1 ay yapıp sonra tekrar 2 ay ara vermek şeklinde tekrarlayabilirsiniz.
 
Üst