Atze Schröder bir sonraki ESC için bir teklifte bulunuyor – konserler için bilet fiyatları “tamamen aşırı”

semaver

New member
Elton John and Co. için birkaç yüz avro

Atze Schröder: Yüksek konser fiyatları “tamamen aşırı” – ESC için yeni teklif

Komedyen Atze Schröder, çok yüksek olan konser fiyatları hakkında tavsiyelerde bulunur ve Eurovision Şarkı Yarışması için yeni bir aday tanır.

© Kaynak: Monika Skolimowska/dpa

Atze Schröder konserlere gitmeyi sever. Tanınmış sanatçıların performanslarının genellikle çok pahalı olmasının sorun olmadığını düşünüyor. Komedyen, biletlerin nasıl daha ucuz hale gelebileceğini açıklıyor. Ve bir sonraki ESC için bir öneride bulunur.

Stuttgart. Komedyen Atze Schröder, büyük konserler için şu anda yüksek olan bilet fiyatlarının çılgınca olduğunu düşünüyor. Stuttgart’ta Alman Basın Ajansı’na verdiği demeçte, “Bazı fiyatlar tamamen aşırı ve hiçbir şey tarafından haklı gösterilemez.” Elton John veya Metallica konseri için bir bilet birkaç yüz avroya mal olabilir. Özellikle enflasyonun yükseldiği dönemlerde köklü sanatçıların biletlerini ucuz tutmaları gerektiğini söyledi. “Zaten hepsinin yeterince parası var.”

Schröder’e göre üretim de azaltılabilir ve bilet fiyatları daha düşük tutulabilir. Bunu sene başından beri kendi turnesinde yapıyor. Çoğu Schröder şovunun maliyeti 50 Euro’dan azdır. “Eskiden dört tırla yollardaydık, şimdi bir tane oldu” dedi. “Artık kendimi tamamen ayağa kaldırıyorum.” Basit bir arka plan yeterlidir. 57 yaşındaki oyuncu, “Bu, büyük salonlarda bile bir kulüp atmosferi yaratıyor” dedi. Bunu neredeyse çok geç keşfetti.

Komedyen, kendi ifadelerine göre özel hayatında da olaylara gitmeyi çok seviyor. “Ben oldukça çeşitliyim” dedi. Müzikal olarak aslen füzyon cazdan geliyor ama aynı zamanda Hamburg’daki hip-hop sahnesini takdir etmeyi de öğrendi. “Bunu daha önce hiç duymadım.” Samy Deluxe, türün en sevdiği sanatçıdır. Schröder, onu bir sonraki Eurovision Şarkı Yarışması için önerecekti.

Haberler