Açlık Oyunları yıldızı cinsel istismarı açıkladı

semaver

New member
çekim sırasında

Açlık Oyunları yıldızı Jena Malone cinsel istismarı ortaya koyuyor

Jena Malone, Instagram’da “Açlık Oyunları” setindeki travmatik bir deneyimin anılarını paylaşıyor.

© Kaynak: 2021 Dimitrios Kambouris / Tribeca Festivali için Getty Images

Jena Malone, 2013-2015 yılları arasında Açlık Oyunları’nda Johanna Mason’ı canlandırdı. Şimdi aktris, çekimler sırasında cinsel tacize uğradığını ortaya koyuyor.

“Açlık Oyunları”, 2010’ların başındaki en başarılı sinema dizilerinden biriydi. Ancak Jena Malone için filmler her zaman travmatik bir deneyimle ilişkilendirilecektir: Johanna Mason’ı canlandıran oyuncu, kendi ifadelerine göre çekimler sırasında cinsel tacize uğramıştır. Şimdi 38 yaşında olan geçenlerde bunu Instagram’da açıkladı.

Dört filmin sonuncusu olan Mockingjay: Part 2’nin çekimleri tamamlandıktan sonra çekildiğini söylediği bir fotoğrafı yayınladı. Parlayan bir mısır tarlasında duran aktrisi gösteriyor.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

“Son derece zor” bir zaman

“Fransa kırsalındaki güzel bir arazide çekim yapıyorduk,” diye yazıyor, “Ağlayıp anı yakalayabilmek için sürücüden beni bu alana çıkarmasını istedim.” Daha önce Paris’te geçirdiği süre onun için “son derece zordu”. “Kötü bir ayrılık yaşadığını” ve birlikte çalıştığı “birisi tarafından cinsel istismara uğradığını” söyledi.

Öte yandan, rol ve yakınlaştığı birçok insan için minnettardı. Çözmeyi yeni öğrendiği, dönen bir “duygu karışımı” hakkında yazıyor. Çekimin “böylesine travmatik bir deneyime” bağlı olmamasını diledi.

Jena Malone: ”Süreç çok yavaş ve doğrusal değil”

Yaşadıklarını düşünmeden rolü ya da filmler hakkında konuşmak onun için zordu. Amerikalı yazmaya devam ediyor, “İyileştirmek için çok çalıştım ve onarıcı adalet yoluyla beni inciten kişiyle ve kendimle nasıl barışacağımı öğrendim.” O kişinin kim olduğu ve ne olduğu konusunda oyuncu tam olarak ne olduğunu açıklamıyor.

Benzer bir şey yaşayan hayranlarına “çok sevgi” gönderen Malone, “Süreç çok yavaş ve doğrusal değil. Konuşması veya stres atması gereken herkes için burada olduğumu söylemek istiyorum. .” Perşembe sabahı, gönderi yaklaşık 16.000 kez beğenildi ve 500’den fazla kez yorumlandı: Son iki filmde Alaycı Kuş rolünü oynayan aktris Willow Shields, “Bu gönderiye söz bulamıyorum,” diye yazıyor. “Açlık Oyunları”. Primrose Everdeen oynadı: “Anlıyorum ve umarım iyisindir, ancak süreç çok yavaş Jena”. Diğer meslektaşlarımız da kalp emojisi ve dua eden el emojisi ile karşılık verdi.

Haberler/Tele gösterisi